El.Paštas: info@prekypolis.lt
  Ieškoti
Rodyti po   prekių
Rušiavimas:


Puslapiai: 1  2  3  >> 
Skutimosi putos INSETTE Shaving Foam, 250 ml

Skutimosi putos INSETTE Shaving Foam, 250 ml

Kaina:  1.73 už vnt.

INSETTE COOL SHAVE Skutimosi putos vyrams. Speciali formulė suteikia gaivinantį „ledinį“ pojūtį ir padeda itin glotniai nusiskusti. Subalansuotas drėkiklių kompleksas padeda išlaikyti odą švelnią, elastingą, gaivią ir švarią. 
Sudedamosios dalys: Aqua, stearic acid, triethanolamine, butane, glycerin, isobutane, propane, propylene glycol, tea-lauryl sulphate, diazolidinyl urea, methyl paraben, propyl paraben, parfum, menthol.
Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių/žiežirbų/atviros liepsnos/karštų paviršių. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50°C/ 122°F temperatūroje. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.
Prieš naudodami gerai supurtykite. Apverskite flakonėlį ir įpurkškite reikiamą kiekį į delną. Tolygiai paskirstykite ant odos.
NAUDOKITE TIK TAIP, KAIP NURODYTA: Vengti patekimo į akis. Nenaudokite šalia ar ant poliruotų ir dažytų paviršių. Tyčinis naudojimas ne pagal paskirtį, sąmoningai koncentruojant ir įkvepiant turinį, gali būti kenksmingas ar mirtinas. Pakuotę laikyti gerai vėdinamoje vietoje.
Prisijungimo vardas:
Slaptažodis:
Prisijungti
Naujas vartotojas? Registruokitės
Pamiršote savo slaptažodį?

Prekių krepšelis tuščias.
Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką įdėti į krepšelį.
Minimalus užsakymo krepšelis 30€
Greitai gendantys, šaldyti bei vėsinti maisto produktai pristatomi TIK Šiaulių mieste
Mes Facebooke
POST24